piątek, 11 października 2013

MALEC. Seria drabbli: Podjąłem decyzję II.

Tytuł: Seria drabbli: Podjąłem decyzję II.
Autor: Nottek
Beta: Brak. 
Fandom: Dary Anioła.
Parring: AL x MB.
Rodzaj: Drabble.
Ilość słów: 100 *_*
Kanon: Hm.. chyba nie ma. 
Ostrzeżenia: Yaoi, w późniejszych częściach przekleństwa.
Od autora : Brak komentarza. 

SERIA DRABBLI : PODJĄŁEM DECYZJĘ. 

Wybiegłem z Instytutu. To najgorsze co mnie do tej pory spotkało.
Powiedziałem im wszystko. O tym, że wolę chłopców i, że jestem z Magnusem. Na początku byli zszokowani. To znaczy rodzice. Izzy wiedziała o wszystkim, a Jace… nic nie zrobił.
Dopiero po chwili zaczęło się piekło. Tata wrzeszczał, że chyba mnie pojebało i wybije mi te głupoty z głowy. Mama płakała.
Gdy znalazłem się na odpowiedniej ulicy, również się rozpłakałem.
„To koniec. Już nie mam tam po co wracać.”
Zapukałem i czekałem. Magnus otworzył po chwili.
- Powiedziałem im prawdę.
Spojrzał na mnie zdziwiony i mocno objął. Tego właśnie potrzebowałem. 

END. 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Miał być rozdział, ale stwierdziłam, że dodam wam coś na pocieszenie :D Wczoraj cały dzień pisałam LxLight... i skończyłam part II i zaczęłam part III <3

Pozdrawiam, Nottek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz